Alexandru Dulacioiu este o persoană care hărțuiește cu minciuni, cu agresivitate, oameni necunoscuți pe Facebook. Face cyberbulling și preferă, mai ales, profesori.
Asta să spune ceva despre problemele lui de la școală? Sau despre alte probleme?
Ultima persoană despre care a făcut cyberbullying este profesorul Horea Mihai Badau.
Cu o agresivitate ieșită din comun, Alexandru Dulacioiu, care se recomandă pe Facebook, ca secretar la Lupii liberi, l-a hărțuit cu minciuni pe profesorul Horea Mihai Badau, folosind formulări care arătau plăcerea sadică de a face bullying, de tipul: vrei sa continui, etc?

Alexandru Dulacioiu pare acea persoană care făcea bullying în liceu, iar faptul ca se agață de necunoscuti și face o obsesie pentru ei pe internet. după care începe să-i hărțuiască, să facă cyberbulling, arată că trebuie să aveși grijă, iar acest articol se constituie intr-un mesaj de avertizare publică.
Cu atât mai mult cu cât face cyberbulling cu profesori!!!
Aveți grijă pe Facebook și pe internet, în general! S-ar putea să fiți atacați fără niciun motiv, hărtuiți și defăimați fără niciun motiv, de Alexandru Dulacioiu, cum a pățit profesorul Horea Mihai Badau
Oare ce exemplu este pentru copiii lui? Așa îi învață și pe ei, să hărțuiască profesori online?

